Opinie uczestników

Poniższe recenzje spotkań pochodzą z "facebookowego" profilu Bezpiecznego Malucha 

Norbert Tomczyk Warsztaty poprowadzone z jajem i konkretnie! Przekazana wiedza teoretyczna i pokazana praktyczna (na lalkach ;) ) profesjonalnie i na najwyższym poziomie przez ratowników medycznych "Bezpieczny Maluch", na dobre utkwiła w głowie więc myślę, że akcja w 100% udana i naprawdę polecam wszystkim ! Bardzo dużo również dowiedziałem się o transporcie niemowląt/dzieci w samochodzie i zostałem sprowadzony na ziemię informacjami które są bardzo istotne a o których nie miałem pojęcia (a myślałem, że wiem wszystko). Pozdrawiam z Płocka. Ps. Niech żałują Ci co nie byli.

Karolina Worobjew Bardzo wesołe warsztaty, duża dawka wiedzy. Instruktorzy uświadamiają rzeczy niekiedy proste i banalne ale ciężko na to wpaść że czasem wykonując proste rzeczy możemy zapewnić większe bezpieczeństwo swojemu maluchowi. Bardzo przydatne warsztaty, polecam wszystkim przyszłym rodzicom. 

Maya Woo Warto się wybrać, profesjonalne, ale i z humorem, poprowadzenie tematów bezpieczeństwa i pierwszej pomocy przez ratowników medycznych. Reklamy produktów i stoiska sponsorów dla chętnych inie narzucające się. Udana forma i adekwatne treści. Poszerzyłabym temat o laktacji (mimo że jestem już po szkole rodzenia), pani położna z wrocławskiego kursu bardzo kompetentna i rzeczowa, należałoby jej umożliwić dłuższe wystąpienie.

Syntia Werner Byłam na warsztatach w Olsztynie. Świetna sprawa. Dużo wiedzy w krótkim czasie. Wiedza potrzebna każdemu-nie tylko rodzicowi :)-a nie żadne dyrdymały. Całe spotkanie mimo powagi tematu poprowadzone z humorem. Prowadzący wiedzą jak rozluźnić atmosferę. Jeśli ktoś nie był warto iść. Koniecznie!

Agnieszka Hejduk-Karbownik Bardzo ciekawe i przydatne warsztaty....polecam :) do tego potężna dawka endorfinek, śmiechu kupa ♡ pozdrowienia z Łodzi...

Izabela Sikora Rewelacyjne zajęcia. Wiedza w pigułce przekazana w bardzo przystępny, prosty i humorystyczny sposób. Nie wiadomo kiedy mija czas na tym spotkaniu. Można by siedzieć i słuchać w nieskończoność. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni i polecamy każdym przyszłym Rodzicom!! Naprawdę warto.

Magdalena Siedlecka Pełen profesjonalizm, spora dawka humoru, mnóstwo przydatnej wiedzy! Pełną relację z warsztatów w Olsztynie możecie przeczytać na moim blogu link znajdzie na fb @przepisnamame

Patrycja Stępień Bardzo dobrze przygotowane warsztaty, rzetelnie i przystępnie przekazana wiedza, dużo humoru, a dzięki temu na długo informacje pozostaną w pamięci, przez co osobiście czuje sie bezpieczniejsza :)

Bożena Skibicka Bardzo przydatne i fajnie prowadzone warsztaty, gdyby było można dałabym 6 gwiazdek Polecam!

Marta Gajek Warto się wybrać. Duża dawka wiedzy z dozą humoru . Jestem dużo spokojniejsza po tych warsztatach i wiem, że w razie kryzysowej sytuacji poradzimy sobie bez problemu. Warto wziąć ze sobą męża.

Dorota Maluszczak-Cisakowska Wiedza przekazana w sposób profesjonalny i konkretny z dużą dawką humoru. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni i polecamy każdym przyszłym Rodzicom!! Naprawdę warto.

Aleksandra Jac Super! Serdecznie polecam. Wiedza przekazana w prosty i syntetyczny sposób! Dziękuję, że dzięki Wam jestem spokojniejsza i mam nadzieję, że będę wiedziała jak reagować. Pozdrawiam.

Zbigniew Warunek Polecam wszystkim przyszłym rodzicom i nie tylko. Bezpieczeństwo podane lekko i z poczuciem humoru. Świetna akcja. Pozdrawiam

Paulina Rogowska-Serwa Rewelacyjne warsztaty. Ogromna dawka wiedzy :) Uważam, że każdy przyszły rodzic powinien skorzystać z takiej wiedzy specjalistów!

Adriana Ka Polecam! Wiedza przekazana w sposób profesjonalny i konkretny z dużą dawką humoru.

Małgorzata Sierpina Fajne i przydatne Warsztaty. Super prowadzone. Polecam każdemu!

Agnieszka Krej Polecam! Super poprowadzone! Pozdrowienia z Wrocławia

Ma Ży Bardzo ciekawe warsztaty. Pozdrowienia z Łodzi.

Agnieszka Dolecka Bardzo ciekawe warsztaty, cenne informacje i porady, w bardzo przyjemnej atmosferze i dużej dawce dobrego humoru. Polecam wszystkim!

Aga Lulka Super warsztaty prowadzone na wesoło. Można się sporo dowiedzieć. Polecam wszystkim

Agata Marciniak Wspaniałe warsztaty w świetnej atmosferze, serdecznie polecam przyszłym rodzicom